2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Warmińsko-mazurskie
  6. Księgowość - Olsztyn
Dodane 05 kwietnia 2024

Biuro rachunkowe zatrudni kadrową/kadrowego

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Biuro rachunkowe poszukuje kadrowej/kadrowego

Zadania:

·         wprowadzanie nowych pracowników

·         obsługa bieżąca pracowników

·         rozliczenie ZUS, PIT

·         bieżąca obsługa kadrowo – płacowa klientów biura rachunkowego

·         wyliczanie list płac/rachunków, ekwiwalentów itd

·         przygotowywanie umów, wypowiedzeń, świadectw pracy

·         telefoniczny oraz mailowy kontakt w klientami

·         kontakt z ZUSem

Wymagania:

·         dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy

·         minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kadrowym

·         umiejętność samodzielnej organizacji pracy

Zapewniamy:

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         prace w stałych godzinach

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszę o przesłanie CV poprzez formularz OLX.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 909589390