2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Słupsk
Dodane 19 kwietnia 2024

Biuro rachunkowe zatrudni księgową i specjalistę ds. kadr

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro rachunkowe z siedzibą w Słupsku poszukuje kandydatów na stanowisko księgowa/y oraz specjalistki/y ds. kadr

Wymagania:

·        Wykształcenie minimum średnie

·        Doświadczenie w pracy na stanowisku księgowość lub kadry

·        Preferowana znajomość pełnej księgowości

·        Samodzielność, sumienność, komunikatywność

·        Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

·        Preferowana znajomość programu Comarch Optima

Zakres obowiązków:

·        Kontrola dokumentów pod kątem formalnoprawnym

·        Układanie, kompletowanie dokumentów

·        Wprowadzanie dokumentów księgowych

·        Fakturowanie

·        Obsługa klientów

Oferujemy:

·        Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

·        Samodzielne stanowisko pracy w doświadczonym zespole

·        Podnoszenie kwalifikacji poprzez liczne szkolenia

·        Komfortowe warunki pracy, nowoczesne narzędzia

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV z dopisaną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 648985301