2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Gdańsk
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 22 kwietnia 2024

Biuro rachunkowe zatrudni księgową/księgowego

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakres obowiązków: - samodzielne prowadzenie ksiąg podatkowych, - sporządzanie i wysyłanie deklaracji podatkowych, - współpraca z instytucjami takimi jak US, GUS, - kontakt z klientami

Wymagania: - praktycznej znajomości przepisów księgowo – podatkowych, - doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata w tym sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych, - wykształcenie - wyższe kierunkowe, - dobra organizacja czasu pracy, - umiejętność pracy w zespole, - praktyczna znajomość pakietu MS Office. - mile widziana znajomość zagadnień kadrowo- płacowych

Oferujemy: -Stabilne zatrudnienie -Miłą atmosferę pracy -Dostęp do platform I materiałów szkoleniowych

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 776485962