2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Nowy Sącz
Dodane 09 kwietnia 2024

Biuro Rachunkowe zatrudni księgową/księgowego

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: KSIĘGOWA

Doświadczenie w obsłudze firm na pełnych księgach min. 3 lata,  znajomość pakietu MS Office w tym szczególnie Excel

Zakres obowiązków:

ewidencjonowanie dokumentów księgowych.

ewidencjonowanie, rozliczanie wyciągów bankowych.

Uzgadnianie zapisów księgowych z kontami księgi głównej

Ustalanie RMK, rozliczanie różnic kursowych

Naliczanie zaliczki na podatek dochodowy

Przygotowywanie deklaracji podatkowych tj. PIT i CIT oraz wysyłanie plików JPK

Kontakt z klientem mailowy i telefoniczny

Współpraca z organami podatkowymi, audytorami oraz z instytucjami zewnętrznymi

Przygotowywanie informacji dotyczącej sprawozdawczości finansowej i statystycznej

Mile widziana znajomość programu finansowo księgowego ENOVA.

Cechy:

Samodzielność, elastyczność, dobra organizacja pracy, komunikatywność, praca pod presją czasu,

 Oferujemy prace w dynamicznym młodym zespole, stały rozwój poprzez szkolenia oraz bieżące wsparcie całego zespołu.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 910511547