2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Łagiewniki-Borek Fałęcki
G-HR Group Sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Blacharz samochodowy (Niemcy) System 3/1 - pokoje 1-os.

Wynagrodzenie

16 000 - 22 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta (duży i nowoczesny warsztat samochodowy w okolicach Monachium) w Niemczech poszukujemy bardzo dobrych blacharzy samochodowych.

Zadania:

- Rozbieranie, klepanie, składanie;

- Naprawa uszkodzeń, wgnieceń, wymiana lub demontaż uszkodzonych elementów;

- Wyrównywanie zagnieceń blacharki;

- Przygotowywanie blachy, szpachlowanie, szlifowanie, montowanie;

Bardzo mile widziani kandydaci z umiejętnością i doświadczeniem w cynowaniu oraz doświadczeniem z aluminium. Prosimy o umieszczenie takiej informacji w CV.

Oczekujemy:

- Doświadczenie (min. 5 lata)

- Dla bardzo doświadczonych kandydatów (z umiejętnością cynowania oraz doświadczeniem z aluminium) wynagrodzenie min. 2800-3400 Euro netto (po przepracowaniu pierwszego miesiąca możliwa podwyżka do minimum 3000 euro netto za etat),

- Umiejętność pracy z aluminium,

- Prawo jazdy kat. B,

- Znajomość j. niemieckiego - niewymagana (będzie dodatkowym atutem),

Możliwość pracy w systemie 3/1 (3 tygodnie pracy, 1 tydzień wolnego) - na wybranych ofertach.

Oferujemy:

- 2800 - 3500 Euro Netto / miesięcznie (po przepracowaniu pierwszego miesiąca możliwa podwyżka do minimum 3000 euro netto za etat),

- Darmowe zakwaterowanie - dobre warunki, pokój 1-osobowy (blisko miejsca pracy),

- Niemiecka umowa,

- Praca na długi okres czasu, stabilne godziny pracy + możliwość nadgodzin,

- Możliwość pracy w systemie 3/1 (3 tygodnie pracy, 1 tydzień wolnego) - na wybranych ofertach,

- Możliwość pracy i zebrania doświadczenia z luksusowymi samochodami (Porsche, Lamborghini, Tesla itd) oraz z oldtimerami.

Bardzo dobra oferta pracy. Stabilne godziny oraz pewna i terminowe wynagrodzenia. 2800-3500 euro na rękę + darmowe zakwaterowanie (pokój 1-osobowy) - Po przepracowaniu pierwszego miesiąca możliwa podwyżka do minimum 3000 euro netto za etat.

Prosimy o przemyślane zgłoszenia tylko od osób, które posiadają doświadczenie, spełniają wszystkie kryteria oferty i mogą wyjechać w najbliższym czasie.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 913031311