2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Śląskie
  6. Lakiernik, blacharz - Bielsko-Biała
Dodane 17 kwietnia 2024

blacharz samochodowy/ pomoc blacharza samochodowego

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Warsztat blacharsko-lakierniczy w Bielsku-Białej zatrudni:

-blacharz samochodowy/ pomoc blacharza samochodowego

Oferujemy:

- umowa o pracę/ umowa zlecenie

- praca od pon. - pt.

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania

- stabilne zatrudnienie

- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania i obowiązki:

- mile widziane doświadczenie lub po szkole o podobnym kierunku, ale również możliwość przyuczenia

- prawo jazdy kat. B

- umiejętność pracy w zespole

- podstawowa wiedza na temat budowy samochodów

- dbanie o swoje stanowisko pracy

- dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Jeśli chcesz do nas dołączyć lub dowiedzieć się więcej zadzwoń pod nr 50*******96 albo napisz wiadomość, chętnie udzielimy więcej informacji.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 753301666