2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Kujawsko-pomorskie
  6. Lakiernik, blacharz - Inowrocław
Dodane 10 kwietnia 2024

Blacharz/Zbrojarz - Centrum Napraw Powypadkowych Auto Styl

Wynagrodzenie

4 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Grupa Auto Styl

Toruń ǀ Włocławek ǀ Inowrocław

Auto Styl – Od 20 lat Autoryzowany Dealer Forda w województwie Kujawsko-Pomorskim (Toruń, Włocławek, Inowrocław).

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, Auto Styl oddział Latkowo poszukuje pracownika na stanowisko:

Blacharza

Do najnowocześniejszego i największego serwisu blacharsko-lakierniczego w regionie poszukujemy Kandydatów / Kandydatek ambitnych, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, dyspozycyjnych, podzielających nasze wartości, którzy/re pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i z zaangażowaniem uczestniczyć w rozwoju naszej firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenia z zakresu napraw blacharskich i wymiany uszkodzonych elementów nadwozia

  • Wiedza z zakresu naprawy aluminium będzie dodatkowym atutem

  • Sumienność oraz staranność w wykonywaniu pracy

  • Terminowość i dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie w pracę oraz chęci rozwijania umiejętności zawodowych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania i sprzęt

  • Gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność – praca zmianowa

  • Przestrzeganie obowiązujących standardów firmy

  • Umiejętność tworzenia dobrego wizerunku firmy poprzez zapewnienie wysokiego poziomu wykonywanych prac

Zadania:

  • Wykonywanie prac naprawczych zgodnie z technologią producenta i przyjętymi standardami;

  • Naprawa karoserii i elementów blacharskich samochodów;

  • Kontrola jakości wykonanych prac

  • Dbanie o swoje miejsce pracy – czystość i porządek

  • Utrzymanie powierzonego mienia w pełnej sprawności

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w uznanej na rynku marce motoryzacyjnej

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w przyjaznym, prężnie działającym, zgranym i doświadczonym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

  • Możliwość dalszego rozwoju

  • Szkolenia personalne i produktowe

  • Możliwość poszerzenia kompetencji oraz rozwój w ramach struktur firmy

  • Możliwość indywidualnego zakwaterowania

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Auto Styl Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 719639433