2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Górna
Michał
Dodane 26 kwietnia 2024

BLACHY PRUSZYŃSKI - pracownik produkcji

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BLACHY PRUSZYŃSKI to firma o charakterze rodzinnym. Stawiamy na stały rozwój wsłuchując się w potrzeby rynku, dostosowując tak swoją ofertę, żeby najbardziej odzwierciedlała aktualne jego potrzeby. Nie zapominamy przy tym o ludziach, naszych pracownikach, dla których stwarzamy takie warunki pracy, aby czuli się potrzebni i identyfikowali się z misją firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że każdy przyczynia się do tego sukcesu. Oferujemy naszym pracownikom dodatkowe benefity, żeby jeszcze bardziej identyfikowali się z miejscem w którym pracują. Jeśli chcesz do nas dołączyć zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą pracy.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych - zaginarki CNC, gilotyna CNC, prasa krawędziowa CNC, wykrawarka CNC

  • Kontrola jakości towarów,

  • Pakowanie towarów,

  • Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy,

Wymagania:

  • Chęci do pracy i zaangażowanie,

  • Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, wszystkiego Cię nauczymy od podstaw.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bezpośrednio przez naszą firmę,

  • Pełne przeszkolenie do wykonywania zadań na danym stanowisku pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Praca jednozmianowa (wolne soboty, niedziele i święta),

  • Pierwsza podwyżka wynagrodzenia po podpisaniu umowy na czas nieokreślony

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego NNW,

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 912980887