2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Paszyn
Dodane 08 kwietnia 2024

BMW Szczepaniak Nowy Sącz-Mechanik/Elektromechanik

Lokalizacja

Paszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Serwis Aut Marki Bmw Szczepaniak z siedzibą w Paszynie poszukuje Mechanika, Elektromechanika.

Zakres zadań:

  • Naprawy podzespołów samochodów, motocykli BMW.
  • Bieżące naprawy,
  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych
  • Diagnostyka podzespołów Elektronicznych

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i budowy maszyn
  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu mechanicznym, wykształcenie wyższe będzie atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w grupie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne Wynagrodzenie
  • Pracę w młodym zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju osobistego

CV prosimy wysyłać na Adres mailowy.

Lokalizacja

Paszyn,

Małopolskie

Małopolskie, Paszyn
ID: 726279791