2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Mokry Dwór
Dodane 07 maja 2024

Bobolandia Wrocław - Pracownik obsługi - cały etat, 1/2 etatu

Wynagrodzenie

27 - 28 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mokry Dwór

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W Bobolandii wszystko kręci się wokół dzieci, a to za sprawą pozytywnej energii dookoła. To pod naszym dachem odbywa się zabawa ruchowa wyzwalająca endorfiny szczęścia. Czerpiemy radość z dzielenia się tym, co najlepsze!

Co zapewniamy?

  • Umowę zlecenie / umowę o pracę (cały etat lub 1/2)

  • Stawkę godzinową (23 zł netto)

  • Dostosowanie dni pracy do Twojej dostępności

  • Zniżki pracownicze

  • Luźną atmosferę

Szukamy osób:

  • Dyspozycyjnych w godz. 11:00 - 19:00

  • Mówiących po polsku

  • Otwartych i komunikatywnych

  • Zmotywowanych do pracy

  • Wesołych i uśmiechniętych

  • Pełnoletnich

 Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Utrzymanie porządku i czystości na terenie obiektu

  • Szerokorozumiana obsługa Klienta

  • Obsługa kasy fiskalnej

Praca we Wrocławiu, Bobolandia ul. Opolska 188.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail lub o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Mokry Dwór,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Mokry Dwór
ID: 916725114