2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bielsko-Biała
Dodane Dzisiaj o 14:10

Branża IT / Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej / Handlowiec

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Net Complex Bezpieczeństwo IT

Jesteśmy niezależnym integratorem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci oraz świadczymy wyspecjalizowane usługi IT dla klientów biznesowych. Należymy również do grona certyfikowanych Partnerów takich firm jak: WatchGuard, ESET, Xopero, Dell EMC, Fudo PAM oraz Trend Micro. Naszym celem jest przeniesienie doświadczenia, które posiadamy w serce innych organizacji.

W związku z nieustannym rozwojem firma aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej / Handlowiec

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż produktów z oferty firmy Net Complex;

  • Pozyskiwanie zamówień od aktualnych i potencjalnych Kontrahentów;

  • Aktywny kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientami biznesowymi;

  • Pozyskiwanie nowych Klientów z branży IT;

  • Budowanie trwałych i partnerskich relacji opartych o obsługę klienta z najwyższą i jakością i starannością;

  • Opieka nad stałymi oraz nowymi Klientami;

  • Aktywne uczestnictwo w budowaniu oferty firmy;

  • Wprowadzanie informacji do systemu CRM;

  • Obsługa administracyjna.

Czego oczekujemy:

  • Min. rocznego doświadczenia w handlu;

  • Bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych;

  • Nastawienia na cel i motywacji do działania;

  • Chęci do nauki, samodzielności, zaangażowania, uczciwości i punktualności;

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z Klientami.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00;

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie;

  • Dogodną lokalizację miejsca pracy — centrum Bielska-Białej;

  • Stabilne zatrudnienie (szukamy osób do pracy na długi czas);

  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie w bardzo dobrej atmosferze;

  • Stanowisko i narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy, przygotowaną bazę klientów);

  • Cykl szkoleń wewnętrznych podnoszących wiedzę IT oraz techniki sprzedażowe.

Mile widziane:

Dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw sprzedaży produktów z branży zabezpieczeń IT oraz znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Zaaplikuj i twórz z nami zespół!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 717714757