2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Kujawsko-pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Aleksandrów Kujawski
Dodane 08 kwietnia 2024

Bricomarche Aleksandrów Kujawski

Wynagrodzenie

4 790 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Aleksandrów Kujawski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Obowiązki:

-obsługa klientów, dbałość o ekspozycję towarów oraz o estetykę sklepu

Wymagania:

-znajomość asortymentu mile widziana

-gotowość do pracy zmianowej i w weekendy

-komunikatywność

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV zawierającego klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu OLX lub osobiste dostarczenie CV w punkcie obsługi klienta przy ul. J. Słowackiego 30 w Aleksandrowie Kujawskim

CV kandydatów nierozpatrzone w danych procesie rekrutacji sa przechowywane przez 3 miesiące na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu

Lokalizacja

Aleksandrów Kujawski,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Aleksandrów Kujawski
ID: 890050125