2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Zachodniopomorskie
  6. Zakupy - Kołobrzeg
Dodane 24 kwietnia 2024

BRICOMARCHE Kołobrzeg MAGAZYNIER od 4800pln/13.pensja

Wynagrodzenie

4 800 - 4 801 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Dołącz do zespołu BRICOMARCHE!

Aktualnie poszukujemy odpowiedzialnych osób do pracy na stanowisku: MAGAZYNIER

Na tym stanowisku przewidujemy poniższe zadania:

  • obsługa wózków widłowych,

  • dbałość o sprawny i terminowy obieg dokumentów,

  • przyjmowanie i rozlokowywanie towaru w magazynie,

  • utrzymywanie porządku na swoim stanowisku pracy,

  • bieżące zadania zlecone przez przełożonego,

  • świetna komunikacja i organizacja czasu pracy

Oczekujemy:

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych,

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • świetnej komunikacji i organizacji czasu pracy,

  • samodzielności, odpowiedzialności, opanowania.

Dajemy gwarancję stabilnego zatrudnienia.

Podczas okresu próbnego gwarantujemy stawkę od 4800zł brutto.

Dla osób doświadczonych stawka negocjowana indywidualnie.

Dodatkowo, oferujemy:

-prywatną opiekę medyczną

-bogaty pakiet socjalny,

-możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

-13. PENSJA

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 704617948