2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mogilno
Dodane 10 kwietnia 2024

BRICOMARCHE MOGILNO Sprzedawca dział majsterkowania

Wynagrodzenie

27,70 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Mogilno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku zapewnia miłą i fachową obsługę Klientów sklepu Bricomarche Mogilno w zakresie sprzedaży produktów. Uczestniczy w zaopatrzeniu i utrzymaniu działu oraz wykonuje inne zadania powierzone przez przełożonego.

Wymagania:

  • zorientowanie na obsługę Klienta i zaangażowanie

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • umiejętność pracy indywidualnej i w zespole

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • wykształcenie min. zawodowe

  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy UDT

Lokalizacja

Mogilno,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Mogilno
ID: 910798860