2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Toruń
Dodane 10 kwietnia 2024

Brukarz / Pomocnik brukarza

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z dynamicznym rozwojem firmy REVBUD Spółka Akcyjna specjalizującej się w realizacji inwestycji dla podmiotów handlowych, projektów mieszkaniowych oraz montażem automatów paczkowych aktualnie poszukujemy:

Kandydatów na stanowisko: BRUKARZ / POMOCNIK BRUKARZA

Zakres obowiązków:

Przygotowanie podłoża pod montaż automatów paczkowych:

  • korytowanie, wyrównywanie i wyprofilowanie terenu,

  • osadzanie obrzeży, krawężników, brukowanie,

  • porządkowanie terenu po wykonanych pracach.

Wymagania:

  • gotowość podjęcia pracy w delegacji na terenie Polski,

  • prawo jazdy kat B,

  • umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • praca w ekipach 2-3 osobowych,

  • zapewniamy dojazd do pracy w województwie kujawsko - pomorskim,

  • delegacja za wyjazdy,

  • pracodawca pokrywa koszty noclegu,

  • dodatkowe premie za wyniki,

  • możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji.

Benefity:

  • ubezpieczenie na życie,

  • spotkania integracyjne,

  • paczki świąteczne,

  • możliwość uzyskania uprawnień.

Nie zapomnij o dopisku:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 844839344