2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Kujawsko-pomorskie
  5. Praca za granicą - Bydgoszcz
Dodane 25 kwietnia 2024

Brukarz, pomocnik brukarza, NIEMCY

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, zatrudnimy:

brukarzy,

pomocników brukarzy

do realizacji robót budowlanych w Niemczech w obrębie Meklemburgia-Pomorze Przednie.

Jesteśmy polską firmą, od wielu lat prężnie działającą na terenie Niemiec, poszukujemy fachowców i pomocników na budowy.

Oczekujemy ofert od osób z doświadczeniem

Zadania:

  • przygotowanie podbudowy z kruszyw pod nawierzchnie z betonowej kostki brukowej,

  • układanie betonowej kostki brukowej,

  • ustawianie krawężników/obrzeży na wykonanej ławie betonowej,

  • ustawianie odwodnień liniowych na ławie z kruszyw przeciwmrozowych,

  • montaż studni rewizyjnych w ciągach kanalizacyjnych,

  • obsługa sprzętu wykorzystywanego przy wykonywaniu prac brukarskich.

Cechy pracy u nas:

  • Praca stała przez cały rok,

  • praca bez pośredników,

  • zapewniamy noclegi,

  • zapewniamy sprzęt budowlany,

  • umowa o współprace z firmą budowlaną,

  • wynagrodzenie ustalamy indywidualnie,

  • możliwość powrotu do Polski na weekend,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego,

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Wymagamy CV, prosimy o przesyłanie w serwisie OLX lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres podany w ogłoszeniu.

  • Wszelkie pytania prosimy kierować drogą mailową ,

  • Zapraszamy do współpracy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 887912745