2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Gliwice
  6. Praca za granicą - Bojków
Dodane 30 kwietnia 2024

Brygady Elektrycy elektromonterzy na JDG / A1 od zaraz Cała Europa

Wynagrodzenie

13 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany), 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji elektrycznych, wykonywanie i budowanie tras kablowych, układanie kabli

  • Wykonywanie prac przyłączeniowych w obiektach przemysłowych oraz handlowych

  • Montaż rozdzielnic oraz szaf sterowniczych

  • Montaż gniazdek oraz przełączników

  • Montaż opraw oświetleniowych

  • Przestrzeganie zasad BHP oraz innych regulacji obowiązujących na terenie budowy

  • Utrzymywanie porządku i dbałość o stan narzędzi oraz sprzętu używanego w pracy

Nasze wymagania

  • Własna działalność lub chęć jej założenie (pomagamy z formalnościami)

  • Zaświadczenie A1

  • Uprawnienia SEP

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Solidność i odpowiedzialność

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Własny samochód ( nie jest warunkiem koniecznym)

  • Języki obce Niemiecki, Angielski mile widziane

To oferujemy

  • Pracę w systemie 3/1,2/1,4/2 w zależności od projektu

  • Kontakt B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji od 10000zł do 17000zł

  • Rozwój umiejętności i możliwość zdobycia kolejnych uprawnień

O nas

Pracujemy bezpośrednio dla największych firm z branż elektryki oraz automatyki przemysłowej na terenie całej unii europejskiej.

Wykonujemy projekty z zakresu instalacji elektrycznych i mechanicznych.

Szukamy pracowników zaangażowanych, odpowiedzialnych i samodzielnych.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 895626188