2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Złotoryja
Schneider Pojemniki Transportowe
Dodane 30 kwietnia 2024

BRYGADZISTA działu przygotowania produkcji

Lokalizacja

Złotoryja

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

BRYGADZISTA DZIAŁU PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

Miejsce pracy: Złotoryja

(K/M)

Główne zadania:

  • Koordynacja pracy zespołu operatorów maszyn

  • Nadzór nad bieżącymi zleceniami i procesem produkcji

  • Zapewnienie ciągłości produkcji i odpowiedniej jakości

  • Wspomaganie pracy zespołu i komunikacja z pozostałymi działami

  • Nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy i zasad BHP w zakładzie

  • Raportowanie przełożonym bieżących problemów i podjętych rozwiązań

  • Monitorowanie awarii i konieczności napraw bieżących oraz przeglądów serwisowych

Oczekiwania i kwalifikacje zawodowe:

  • dobra umiejętność czytania rysunków technicznych i znajomość obsługi programów CAD/CAM

  • doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej z branży obróbki stali

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem mile widziane

  • wykształcenie min. średnie

  • bardzo dobra umiejętność organizowania pracy

  • samodzielne wykonywanie pracy

  • obsługa maszyn CNC (laser/piła/prasa) mile widziana

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną MEDICOVER

  • bonus relokacyjny

  • program poleceń pracowniczych

  • ubezpieczenie grupowe

    Czy są Państwo zainteresowani? Jeśli tak, prosimy przesłać nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Złotoryi w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest jednak niezbędnym wymogiem dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Administratora. Aby wycofać zgodę, wystarczy wysłać odpowiednią informację na adres e-mail: aplikacja'małpa'schneider-logistics.pl. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem. Jeśli chcesz abyśmy zachowali Twoje CV dla potrzeb kolejnych rekrutacji do CV dołącz poniższą zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Złotoryi w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Złotoryi. Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest firma: Schneider Pojemniki Transportowe Sp. z o.o. sp. k. ul. Krzywoustego 39 59-500 Złotoryja Mają Państwo prawo do aktualizacji swoich danych lub wycofania zgody na przetwarzanie danych w naszej bazie

Lokalizacja

Złotoryja,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Złotoryja
ID: 913881038