2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Lublin
Dodane 29 kwietnia 2024

Brygadzista - Foreman prac spawalniczych

Wynagrodzenie

20 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

NOWIMA jest firmą montażową specjalizującą się w realizacji projektów z branży elektrycznej, budowlanej oraz metalurgicznej. Od 5 lat z sukcesem wykonujemy różnorodne projekty inżynieryjne w całej Europie (m.in. w Polsce, Niemczech, Belgii, Holandii, Włoszech, Szwecji i Francji).

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Brygadzista - Foreman (montaż konstrukcji stalowych)

Twój zakres obowiązków:

1. prowadzenie projektu: planowanie prac, ustalanie potrzeb osobowych, sprzętowych i materiałowych, raportowanie postępów i dokumentacja, rozliczanie projektu ze zleceniodawcą

2. koordynowanie budowy platformy morskiej w terenie: optymalizacja wykorzystania zasobów osobowych i sprzętowych, zapewnienie jakości

3. planowanie, koordynowanie oraz nadzór nad pracami około 18-osobowej grupy spawaczy i monterów, zgodnie z dokumentacją techniczną

4.  prowadzenie dokumentacji projektowej i raportowanie postępu prac zgodnie z harmonogramem

5.  bieżąca kontrola jakości

6. bieżąca kontrola przestrzegania przepisów BHP

7. ścisła współpraca z Kierownictwem Budowy

Nasze wymagania:

1. znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację na budowie (warunek konieczny i weryfikowany w trakcie rekrutacji)

2. min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

3. umiejętność zarządzania zespołem

4. gotowość do pracy w delegacji zagranicznej

5. umiejętność pracy na harmonogramach

6 znajomość pakietu MS Office i narzędzi Google

7.  prawo jazdy kategorii B

8. umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

*znajomość specyfiki projektów spawalniczych w branży morskiej (mile widziana)

To oferujemy:

1. atrakcyjne wynagrodzenie (20.000-30.0000 zł brutto miesięcznie)

2. możliwość rozwoju zarówno w obszarze wiedzy technicznej, jak i kompetencji managerskich

3.  dobrą atmosferę - zależy nam na tym, aby ludzie w naszych zespołach byli zadowoleni z pracy

4. wszelkie narzędzia niezbędne do pracy na danym stanowisku

5. stanowisko podlegające bezpośrednio pod zarząd (dedykowana osoba, wsparcie operacyjne)

6. kompetentny zespół backoffice w Polsce (w tym francuskojęzyczny członek zespołu)

7. pomoc przy tworzeniu procesów organizacyjnych w projekcie

8. zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

9. samochód służbowy

10. wewnętrzny program poleceń pracowniczych (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV z danymi kontaktowymi i poniższą klauzulą przez formularz kontaktowy: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 910322763