2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Trzemeszno
Dodane 25 kwietnia 2024

Brygadzista/Kierownik zespołu Automatyków

Lokalizacja

Trzemeszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Trzemeszno (niedaleko Gniezna)

Główne zadania:

  • Odpowiedzialność i nadzór nad pracami automatycznymi i elektrycznymi w utrzymaniu ruchu.

  • Planowanie i prowadzenie napraw, konserwacji i remontów urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

  • Planowanie i prowadzenie napraw, konserwacji i remontów automatyki przemysłowej oraz sprzętu AKP.

  • Praca w systemie SAP: tworzenie zapotrzebowani, przypisywanie i potwierdzanie wykonanych prac

  • Prowadzenie porannych spotkań DMS dla zespołów automatyków i elektryków

  • Nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących przepisów eksploatacji urządzeń oraz instrukcjami eksploatacyjno-ruchowymi.

  • Nadzór nad pracami niebezpiecznymi.

  • Tworzenie JHA dla prac standardowych

  • Nadzór nad firmami zewnętrznymi w tym PJHA

  • Tworzenie dokumentów OPL i standardów wykonywanych prac

  • Prowadzenie analiz awarii BDA

  • Nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników procedur bhp oraz przepisów p.poż.

  • Egzekwowanie zleconych zadań dla podległych pracowników

  • Aktualizacja matryc umiejętności dla podległych pracowników

  • Organizacja szkoleń podległych pracowników.

Umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Posiadanie ważnych dokumentów kwalifikujących do wykonywania powierzonych obowiązków.

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej oraz posługiwania się dokumentacją elektryczną,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność zarządzania pracą zespołu

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku (jednozmianowa)

  • Zatrudnienie oparte na podstawie umowy o pracę.

  • Bogaty program szkoleniowy (obejmujący szkolenia także za granicą).

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji oraz program emerytalny.

  • Dofinansowanie do posiłków (na terenie zakładu)

  • Wsparcie w dojazdach

  • Bezpłatny dostęp raz w tygodniu do wyznaczonej siłowni i basenu

  • Możliwość nauki języka angielskiego/niemieckiego.

  • System premiowy!

  • Pracę w międzynarodowej firmie pozwalającej na rozwój i zdobywanie doświadczenia podczas realizacji kluczowych projektów!

Lokalizacja

Trzemeszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Trzemeszno
ID: 914380246