2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Świętokrzyskie
  6. Zarządzanie produkcją - Starachowice
Dodane 16 maja 2024

Brygadzista/kierownik zmiany

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 Zakład Pakowania Jaj Fermy Drobiu Niewczas poszukuje pracownika na stanowisko : Brygadzista/kierownik zmiany

O nas:

Jesteśmy największym producentem jajka w regionie, działamy na terenie województwa Świętokrzyskiego i województw ościennych już od przeszło 60 lat.

Sprzedajemy jajka na obszarze całego kraju i ciągle się rozwijamy. Zajmujemy się hodowlą kur i pakowaniem jaj w wszelkie opakowania detaliczne i hurtowe.

Oferujemy:

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ponad 50-letniej tradycji

  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej – na nas możesz liczyć!

  • miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy

Lokalizacja:

Zakład mieści się w miejscowości : Tychów Nowy 60. 27-220 Mirzec.

Obowiązki :

  • kierowanie grupą pracowników produkcyjnych

  • nadzór na prawidłowym prowadzeniem gospodarki magazynowej

  • koordynację zadań i rozdzielanie obowiązków przydzielonym pracownikom

  • utrzymanie porządku oraz dyscypliny pracy w ramach powierzonych zadań

  • dbałość i nadzór nad powierzonym mieniem

  • zapewnienie terminowej realizacji zleceń

  • nadzór nad jakością wykonanych prac

  • bieżąca współpraca z przełożonymi i innymi pracownikami.

  • dbałość o bezpieczne środowisko pracy, przestrzeganie zasad bhp oraz przepisów przeciwpożarowych

Wymagania :

  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi (brygadzista/team lader)

  • umiejętność organizowania pracy zespołu i egzekwowania wykonywania zadań

  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz komunikatywności

  • umiejętność rozwiązywania problemów

  • znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office

  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesyłanie CV , za pośrednictwem portalu lub na adres e-mail tel: 50*******31

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 713129308