2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Mazowieckie
  6. Zarządzanie produkcją - Teresin
Dodane 01 maja 2024

Brygadzista / Kierownik zmiany produkcja folii

Wynagrodzenie

8 500 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Teresin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Lider w branży produkcji materiałów opakowaniowych w związku ze stałym rozwojem firmy zatrudni Brygadzistę zespołu produkcyjnego.

Zakres obowiązków:

·        Rekrutowanie, szkolenie i motywowanie personelu

·        Zapewnienie przestrzegania standardów i jakości produktów

  • Koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości

  • Tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów oraz produktów

  • Zapewnienie jakości produktu końcowego

  • Nadzór nad działaniami korygującymi

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ

  • Przygotowywanie i wprowadzanie procedur i instrukcji

  • Wypełnianie raportów zmianowych

  • Nadzór nad procesem produkcji

  • Weryfikacja, usprawnianie i optymalizacja procesu produkcji

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu procesem produkcji tworzyw sztucznych

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w dynamicznym środowisku.

  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników produkcji

  • Samodzielność i organizowanie pracy własnej i podległego zespołu pracowników

  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej w systemie 4 brygadowym

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Lokalizacja

Teresin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Teresin
ID: 913755994