2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Piła
Dodane 19 kwietnia 2024

Brygadzista /Koordynator Magazynu

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Hurtownia alkoholi do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko: Brygadzista/Koordynator magazynu

Miejsce pracy: Piła

Opis stanowiska:

-Przyjęcia i wydania towaru,

-Organizacja rozładunku i załadunku samochodów,

-Koordynacja zadań dla podległych magazynierów,

-Prace magazynowe,

Wymagania:

- Uprawnienia obsługi wózków widłowych (warunek konieczny)

-Prawo jazdy kat.B (warunek konieczny)

- Doświadczenie w kierowaniu zespołem magazynierów oraz kierowców,

- Obsługa czytników w systemie WMS,

- Duże zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

- Umiejętność delegowania, egzekwowania i zarządzania procesami magazynowymi,

Oferujemy:

- Pracę w dużej znanej na rynku organizacji,

- Atrakcyjny, motywujący system wynagrodzeń,

- Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Nowoczesny system komputerowy do zarządzania logistyką magazynową.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą portalu OLX.

W aplikacjach należy zamieścić klauzulę:

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 912879294