2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Śląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Koziegłowy
Dodane 24 kwietnia 2024

Brygadzista/Koordynator Produkcji

Lokalizacja

Koziegłowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Poszukujemy do naszego zespołu dynamicznej osoby na stanowisko Brygadzista Produkcji .

Opis stanowiska

Jako Brygadzista Produkcji będziesz odpowiedzialny za:

·        Monitorowanie procesu produkcyjnego

·       Kontrola zgodności produktów gotowych ze specyfikacją techniczną

·        Raportowanie wyników produkcji.

·        Rozwiązywanie problemów technicznych i problemów z pracownikami produkcji.

·       Rozpisywanie zleceń produkcyjnych

Wymagane umiejętności:

·        Doświadczenie na stanowisku Brygadzisty - mile widziane

·        Umiejętność pracy pod presją czasu.

·        Zdolności przywódcze i zarządzające.

·        Doskonała organizacja pracy.

·        Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

·        Dobra znajomość MS Office.

·        Język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy wysokie wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania.

Lokalizacja

Koziegłowy,

Śląskie

Śląskie, Koziegłowy
ID: 866771101