2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Wielkopolskie
  6. Lakiernik, blacharz - Szamotuły
Zakład Hydrauliki Siłowej HYDROMAR Sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Brygadzista lakierni - Zakład Hydrauliki Siłowej HYDROMAR Sp. z o.o.

Lokalizacja

Szamotuły

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko brygadzista lakierni

Zadania:

  • realizacja planu produkcji oraz zapewnienie ciągłości procesu malowania

  • nadzór nad wszystkimi aspektami działania lakierni,

  • nadzór nad przeprowadzaniem testów przyczepności powierzchni

  • monitorowanie przestrzegania technologii lakierowania

  • optymalizacja procesu lakierownia,

  • kontrola kosztów procesu lakierowania,

  • organizacja oraz nadzór nad pracą brygady zgodnie z wytycznymi przełożonych.

  • zgłaszanie i rozwiązywanie problemów związanych z procesem malowania oraz dotrzymywanie terminów realizacji zleceń produkcyjnych

  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu malarni oraz narzędzi

  • przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość technologii lakierowania i nowoczesnych metod przygotowania powierzchni detali przeznaczonych do malowania

  • Motywacja do pracy

  • Wytrwałość, komunikatywność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku od 1991 roku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie kwartalne.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Ubezpieczenie dla Pracownika i jego Rodziny.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego.

  • Możliwość udziału w programach motywacyjnych.

  • Bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne.

Lokalizacja

Szamotuły,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Szamotuły
ID: 885639272