2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Gumieńce
Dodane 23 kwietnia 2024

Brygadzista/lider magazynu

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Green Basket to lider w hurtowym handlu na rynku szczecińskim.

Obsługujemy dużych klientów hurtowych, takich jak: hotele, restauracje, przedszkola i sklepy zarówno w kraju jak i na terenie Niemiec. Naszym celem jest zadowolenie każdego klienta, dlatego dbamy aby jakość naszych towarów i usług spełniała najwyższe normy.

Firmę tworzy zgrany zespół, zróżnicowany pod względem wieku i doświadczenia. Dzięki temu każdy odnajdzie tu swoje miejsce i może liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych pracowników. Mamy otwarte podejście do naszych pracowników - nie zamykamy się na pomysły i zależy nam na osobach, które potrafią wnieść świeże pomysły oraz usprawnić naszą pracę.

Aktualnie do naszego zespołu, w związku z nową organizacją pracy magazynu poszukujemy: Brygadzisty magazynu

Główne obowiązki:

  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie magazynu,

  • Organizowanie pracy personelu magazynu,

  • Planowanie, nadzór i koordynacja nad przepływem towarów,

  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej,

  • Kontrola dokumentacji przepływu towarów,

  • Przeprowadzanie inspekcji magazynu oraz jego wyposażenia,

  • Nadzór nad kompletacją zamówień,

  • Nadzór nad utrzymaniem porządku w magazynie,

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku brygadzisty,

  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem,

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym oraz w weekendy (według harmonogramu),

  • Dobra znajomość MS Office,m

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia (firma zwraca poniesiony koszt),

  • Dobra umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,

  • Dobra znajomość zasad gospodarki magazynowej,

  • Komunikatywność,

  • Proaktywność w zleconych zadaniach,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Skrupulatność i dokładność.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,

  • Pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Szkolenia wdrażające do pracy - szkolenie stanowiskowe prowadzone przez doświadczonych pracowników,

  • Bogaty pakiet benefitów,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych ,

  • Dwa razy w tygodniu świeże warzywa, owoce, soki oraz domowe obiady przygotowywane na miejscu,

  • Zniżki na firmowe produkty,

  • 3 x w roku spotkania integracyjne + 300,00 zł budżetu dla każdego pracownika na zespołowe spotkania integracyjne.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? - Prześlij nam swoje CV.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 908888832