2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Sadkowa Góra
Dodane 30 kwietnia 2024

Brygadzista linii Geomembrany

Lokalizacja

Sadkowa Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Gotowy na awans? Dołącz do naszego zespołu jako Brygadzista i weź udział w kształtowaniu sukcesu naszej firmy na najwyższym poziomie! Poszukujemy pasjonatów, którzy nie tylko chcą być częścią dynamicznego środowiska produkcyjnego, ale także mają ambicje, by pełnić kluczową rolę w organizacji. Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, inspirujące wyzwania oraz szansę na rozwój umiejętności zarządzania zespołem. Jeśli jesteś gotowy na kolejny krok w swojej karierze, prześlij nam swoje CV już dziś i dołącz do naszej drogi ku sukcesowi!

ZADANIA:

Koordynacja pracy i monitorowanie postępów produkcji

Nadzór nad procesem produkcyjnym

Raportowanie i analiza

Kontrola jakości

Lokalizacja

Sadkowa Góra,

Podkarpackie

Podkarpackie, Sadkowa Góra
ID: 909383082