2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warka
Dodane 17 maja 2024

Brygadzista linii produkcyjnej

Lokalizacja

Warka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z branży FMCG o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kilku osób na stanowisko: Brygadzista

Miejsce pracy: Warka ( 40 min jazdy od Warszawy / Radomia )

Region: mazowieckie

Twój zakres obowiązków

·       kierowanie i nadzorowanie procesem produkcji

·       współpraca z załogą produkcyjną i techniczną

·       nadzór nad podległym personelem

·       szkolenie pracowników w ramach stanowiska pracy i współpracy

·       rozwiązywanie problemów technologicznych i technicznych w ramach współpracy między działami

·       dbanie o właściwy przepływ informacji odgórnej i oddolnej

Nasze wymagania

·  wykształcenie – minimum zasadnicze techniczne

·   doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży FMCG będzie dużym atutem

·  gotowość do pracy w systemie zmianowym

·  aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:

·  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·  atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

·  możliwość rozwoju zawodowego

·  przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

Benefity

·  spotkania integracyjne

·  system poleceń pracowniczych

Lokalizacja

Warka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Warka
ID: 918941512