2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wielkopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Kępno
Dodane 02 kwietnia 2024

Brygadzista - montaż systemów do hodowli drobiu!

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Ergoferm®/Fienhage Polska zajmuje się Sprzedażą urządzeń wolierowych firmy Fienhage i ich montażem. Posiadamy wyłączność na sprzedaż tych systemów w Polsce.

Siedziba firmy znajduję się w Kępnie 63-600, ul. Wrocławska 67

Poszukujemy do swojego zespołu osobę z doświadczeniem na stanowisko:

Brygadzista

Obowiązki:

  • organizacja i koordynacja pracy grupy montażowej;

  • wykonywanie prac razem z zespołem;

  • realizacja określonych zadań wraz z brygadą pracowników;

  • nadzór nad postępem prac;

  • współpraca ze wszystkimi działami firmy;

  • pilnowanie stanu powierzonej floty;

  • nadzór i dbałość o powierzony sprzęt firmowy;

  • kontrola przestrzegania zasad BHP.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy montażu systemów do hodowli drobiu – warunek konieczny;

  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny;

  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;

  • umiejętność organizacji czasu pracy i zarządzania priorytetami;

  • zaangażowanie, sumienność, zdyscyplinowanie;

  • bardzo dobra organizacja pracy.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę;

  • stabilna zatrudnienie;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • atmosferę nastawioną na współpracę;

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, narzędzia;

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

Prosimy o zawarcie poniższej klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 908979141