2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Wałcz
Dodane 15 kwietnia 2024

Brygadzista / monter konstrukcji stalowych (zbiorniki, silosy)

Wynagrodzenie

30 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wałcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Globtank Sp. z o.o. Sp. k to firma wykonująca głównie zbiorniki stalowe membranowe, zbiorniki stalowe emaliowane/szkliwione. Prawie 40. lat na rodzimym rynku budowlanym przygotowały nas do stopniowego rozszerzania wachlarza oferowanych usług. Priorytet, który nami kierował to przede wszystkim jakość, zgodność z technologiami wykonania oraz termin wykonania.

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

  • brygadzista,

  • pracownik budowlany,

  • monter konstrukcji stalowych.

Opis stanowiska:

  • montaż zbiorników stalowych,

  • kierowanie, prowadzenie brygady montażowej,

  • wyznaczanie zadań pracownikom i konsekwentna realizacja zadań,

  • dbanie o przestrzeganie zasad bhp,

  • współpraca z kierownictwem,

  • realizacja zadań w wyznaczonym terminie, ustalonym z Kierownikiem Robót,

  • wspieranie podległych pracowników w rozwiązywaniu istotnych, często problematycznych spraw i konfliktów,

  • nadzór nad powierzonym mieniem firmy,

  • reprezentowanie firmy na zewnątrz w kontaktach z poszczególnymi przedstawicielami zleceniodawcy.

Wymagania:

  • doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych,

  • mile widziane doświadczenie w montażu zbiorników stalowych lub silosów stalowych

  • doświadczenie w nadzorze i prowadzenia zespołu,

  • mile widziana znajomość rysunku technicznego,

  • gotowość do pracy w delegacji,

  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę,

  • transport na budowę,

  • odzież roboczą,

  • narzędzia,

  • atrakcyjne zarobki adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania pracownika.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Globtank Sp. z o.o. Sp. k., ul. Dobra 28, 00-344 Warszawa, w celu realizacji procesu rekrutacji.” Jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez umieszczenie dodatkowego oświadczenia np. o poniższej treści: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Globtank Sp. z o.o. Sp. k., ul. Dobra 28, 00-344 Warszawa, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

www.globtank.com

Lokalizacja

Wałcz,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Wałcz
ID: 910291946