2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Starachowice
Dodane 25 kwietnia 2024

Brygadzista Pakowni

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Obecnie do naszego Oddziału w Starachowicach poszukujemy:

BRYGADZISTA PAKOWNI

       Za co będziesz odpowiedzialny:

·         Wprowadzanie nowych pracowników, szkolenia na stanowisku pracy, wsparcie dla podległego zespołu, dbanie o rozwój pracowników i dobrą atmosferę pracy.

·         Zapewnienie jakości pakowanych produktów według i zgodnie z normami IFS, HACCP.

·         Realizacja planu produkcyjnego.

·         Dbanie o porządek w miejscu pracy, egzekwowanie przestrzegania dyscypliny, higieny oraz

·         bezpieczeństwa pracy.

·         Wsparcie planowania i organizacji pracy podległego zespołu według ustalonych celów dla Brygady.

Nasze wymagania:

·         Znajomość procesów produkcyjnych i pakowania mile widziana

·         Znajomość i umiejętność pracy na  MS Office.

·         Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy.

·         Umiejętność i potencjał do efektywnego zarządzania zespołem.

·         Zdolność do działania pod presją czasu z nastawieniem na terminowość realizacji zadań.

·         Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Co oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie z umową o pracę, z realną perspektywą awansu na stanowisko wyższe w strukturze organizacyjnej.

·         Bezpłatną stołówkę, dofinansowanie do zajęć sportowych, wczasy pod gruszą, język angielski w godzinach Twojej pracy, dostęp do wiedzy, możliwość nabycia umiejętności, praca w przyjaznym zespole, która chętnie przekaże wiedzę i swoje doświadczenia.

·         Paczki świąteczne oraz podarunki na Dzień Kobiet i Mężczyzn i Dzień Pracownika Spożywczego, możliwość wstąpienia do zakładowej drużyny siatkarskiej lub piłkarskiej.

Jeśli jesteś osobą która:

·         Lubi wyzwania,

·         Jest skrupulatna i konsekwentna,

·         Wykonuje zadania zawsze w określonym terminie,

·         Lubi uczyć się od innych i sama sięga po wiedzę,

·         Poszukuje rozwiązań,

To czekamy na Ciebie!

Osoby spełniające  wymienione warunki prosimy o przesłanie CV na adres

tel 79***********55

W temacie listu prosimy umieścić nr referencyjny BRYG/2023

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 847841352