2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Nowa Huta
Bartek
Dodane 30 kwietnia 2024

Brygadzista /płatne nadgodziny (150%) i diety

Wynagrodzenie

34 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jako Grupa Techramps zajmujemy się budową obiektów sportowych od 20 lat. Z dumą możemy stwierdzić, że budujemy najlepsze skateparki, pumptracki, wakeparki oraz flowparki. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

BRYGADZISTA

Co Ci możemy zaoferować?

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie wypłacane na czas oraz płatne nadgodziny (150%) i diety;

• Pracę od poniedziałku do piątku - każdy weekend spędzisz w domu!;

Nowoczesny sprzęt wykorzystywany w codziennej pracy;

• Wysokiej jakości odzież roboczą zapewniającą komfort pracy;

• Zorganizowany, opłacony nocleg oraz transport na miejsce realizacji;

• Możliwość pracy przy ciekawych, innowacyjnych obiektach;

Szkolenia, zdobycie uprawnień niezbędnych do wykonywania pracy;

• Posiłki regeneracyjne;

• Dofinansowanie do pakietu medycznego LuxMed od pierwszego miesiąca pracy.

 Dodatkowo:

• Spotkania i wyjazdy integracyjne (lubimy współdzielić swoje pasje),

• Premie świąteczne;

• Darmowe wejścia na kryty skatepark w Krakowie dla pracowników i rodzin;

• Darmowe wejścia na wakepark w Kryspinowie.

Twoje zadania:

• Zarządzanie ekipą budowlaną;

• Realizacja prac zgodnie z harmonogramem i projektem budowlanym;

• Kontrola jakości wykonywanych robót;

• Czynny udział w realizacji projektu m.in: skręcanie szalunków ze sklejki, wykonywanie prac zbrojarskich, zacieranie betonu na gładko oraz praca przy załadunkach i rozładunkach.

Czego oczekujemy?

Doświadczenia na podobnym stanowisku;

Gotowości do pracy na terenie całego kraju;

Prawa jazdy kat. B.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 912122861