2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Warszawskie
Dodane Dzisiaj o 13:23

Brygadzista/Pracownik gospodarczy

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Warszawskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma WC SKIP zatrudni brygadzistę bazy sprzętowo remontowej.

Zajmujemy się wynajem i serwisem kontenerów biurowych, magazynowych, toalet przenośnych i ogrodzeń.

Wymagania:

  • praca w zespole, mile widziane doświadczenie w nadzorze zasobem ludzkim

  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziane dodatkowe umiejętności w dziedzinie hydrauliki, ślusarstwa, wykończenia wnętrz

  • dobra organizacja pracy całego zespołu

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie plus premie

  • możliwości rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń

  • pracę w miłej atmosferze

  • szkolenia i wdrożenie na danym stanowisku pracy

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad działem zarządzania majątkiem firmy

  • planowanie prac remontowych i współpraca z działem logistyki

  • przygotowanie, naprawy, konserwacja kontenerów, toalet i ogrodzeń

W celach rekrutacyjnych prosimy do każdego składanego dokumentu dołączyć informację o przetwarzaniu danych osobowych.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Warszawskie
ID: 917371090