2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Słupsk
Ewelina Bogucka
Dodane 24 kwietnia 2024

BRYGADZISTA - Produkcja Stako sp. z o.o.

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Potrafisz efektywnie zarządzać zespołem i osiągać wyznaczone cele?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi "tak", to mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Poszukujemy brygadzistę na Produkcję!

Zachecamy do aplikowania!

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Umiejętność współdziałania z ludźmi

  • Umiejętność organizacji pracy oraz produkcji

  • Umiejętność ustalania priorytetów

  • Znajomość zagadnień – malowanie i pakowanie, będzie mile widziane

  • Umiejętność zauważania problemów

  • Obsługa komputera- pakietu MSC Office, Excel

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynacja produkcji

  • Organizacja pracy na wydziale i przydzielanie obowiązków podległym pracownikom

  • Rozliczanie czasu pracy pracowników

  • Weryfikacja zaangażowania i umiejętności pracowników

  • Zgłaszanie potrzeb szkoleniowych

  • Bezpośredni nadzór nad pracowniami w trakcie wykonywania zadań

  • Kontrola jakości wykonywanych prac

  • Bieżącą kontrola nad powierzonym materiałem, wyposażeniem i narzędziami

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie przez podległych pracowników należytej organizacji pracy

  • Nadzór nad odpowiednim oznakowaniem wyrobów w całym cyklu procesu produkcyjnym

  • Odpowiedzialność za przeszkolenie podległych pracowników na stanowisku pracy

  • Egzekwowanie przestrzegania przez pracowników porządku na stanowisku oraz zasad BHP

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Przyjazny proces wdrażania na stanowisko pracy

  • Praca w systemie 3-zmianowym

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez  pracodawcę

  • Program poleceń pracowniczych

  • Nagrody za usprawnienia

  • Platforma do nauki języków obcych

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne dla pracowników z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia od NW

  • Nagroda jubileuszowa

  • Bonus świąteczny

KONTAKT:

STAKO Sp. z o.o. 76-200 Słupsk ul. Poznańska 54

tel. 69*******84

tel. 59 840 51 71

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy, jednocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia. W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym." W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez STAKO Sp. z o.o. prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych." (opcjonalnie).

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest STAKO Sp. z o.o., z siedzibą ul. Poznańska 54 , 76-200 Słupsk. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit.c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 910805857