2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Małopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Sawa
Dodane 24 kwietnia 2024

Brygadzista Produkcji

Lokalizacja

Sawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Wish Pharma Sp. z o.o. specjalizująca się produkcją i dystrybucją suplementów diety zatrudni pracownika na stanowisko: Brygadzista

Obowiązki:

  • Monitorowanie i optymalizacja procesu produkcyjnego

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z przepisami oraz przyjętymi normami wewnętrznymi firmy

  • Diagnostyka usterek maszyn, urządzeń i współudział w usuwaniu awarii

  • Nadzór nad stanem zaopatrzenie surowców oraz komponentów potrzebnych przy procesie produkcji suplementów diety

  • Współpraca z kontrolą jakości, magazynem i utrzymaniem ruchu

  • Zapewnienie prawidłowych warunków pracy BHP

Wymagania:

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

  • Chęć do pracy

  • Aktualne badania sanitarno epidemiologiczne

  • Obsługa komputera

  • Dokładność i sumienność

  • Doświadczenie przy produkcji suplementów diety / farmacji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w systemie jednozmianowym

  • Praca od poniedziałku do piątku

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Praca w miłej atmosferze

Miejscowość wykonywania pracy: Sawa (powiat myślenicki)

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Sawa,

Małopolskie

Małopolskie, Sawa
ID: 912173945