2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Pomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Lubichowo
Dodane 25 kwietnia 2024

Brygadzista Produkcji w Wutkowski Sp. z o.o.

Lokalizacja

Lubichowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wutkowski Sp. z o.o. jest doświadczonym dystrybutorem oraz przetwórcą szkła płaskiego. Działa na terenie całego kraju, jak również za granicą. Posiada doświadczenie i historię, dzięki której Klienci i Partnerzy dostrzegają w nas silną i stabilną markę. Nieustannie rozwijamy zaplecze technologiczne oraz logistyczne. Największym kapitałem są dla nas ludzie oraz ich kompetencje, w które inwestujemy ze szczególnym zaangażowaniem. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

BRYGADZISTA PRODUKCJI

Miejsce pracy: Śliwice (pow. tucholski)

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad pracą podległych pracowników na wyznaczonym wydziale w celu zapewnienia ciągłości produkcji zgodnie z zasadami Lean Manufacturing

  • Realizacja planu produkcyjnego z optymalnym wykorzystaniem zasobów

  • Kontrola przestrzegania procedur, instrukcji wynikających z technologii, systemów jakości, BHP oraz wymagań klienta

  • Kontrola produktu pod względem zgodności z zamówieniem

  • Raportowanie realizacji zadań i poziom KPI

  • Nadzór nad wykonywaniem wyrobów, zgodnie z przyjętym harmonogramem oraz normami jakościowymi

  • Harmonogramowanie pracy zespołów, koordynowanie ewidencji czasu pracy pracowników

  • Nadzorowanie rzetelności, poprawności  i terminowości wykonywania przez pracowników podległego obszaru ich zadań i obowiązków oraz dyscypliny pracy

  • Udzielanie wskazówek i wyjaśnień pracownikom w zakresie realizowanych zadań

  • Ocenianie, rozwijanie i motywowanie pracowników, celem zapewnienia wymaganego poziomu kompetencji pracowników

Poszukiwane kompetencje:

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku

  • Mile widziana znajomość zasad zarządzania produkcją opartych na Lean Manufacturing oraz zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakością

  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Praca w podstawowym systemie czasu pracy – dwuzmianowym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją

  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Programy rozwojowe i szkoleniowe

  • Zniżki na produkty firmy

  • Wpływ na dalszy rozwój firmy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lubichowo,

Pomorskie

Pomorskie, Lubichowo
ID: 902562391