2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Świdwin
Dodane 24 kwietnia 2024

Brygadzista Świdwin

Lokalizacja

Świdwin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Interplastik Sp. z o.o. oferuje stałą, ciekawą pracę w zgranym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży opakowań spożywczych. Poszukujemy pracowników na stanowisko BRYGADZISTA.

Miejsce pracy : ul. Spółdzielcza 5, 78-300 Świdwin .

Zakres obowiązków:

• kontrola pracy maszyn i urządzeń podczas produkcji,

• nadzór nad wykonaniem planu produkcji,

• monitorowanie stanu surowca oraz etykiet podczas realizacji produkcji,

• prowadzenie dokumentacji związanej z procesem produkcji,

• szkolenie podległych pracowników,

• utrzymanie ładu i porządku na stanowisku pracy,

• utrzymanie w ruchu parku maszynowego,

• zapobieganie powstania braków opakowań,

• kontrola dokumentacji produkcyjnej w powierzonym zakresie.

Wymagania:

• wykształcenie zawodowe, średnie,

• punktualność,

• sumienność,

• komunikatywność,

• mile widziane doświadczenie w branży przetwórstwa wyrobów sztucznych ,

• aktualna książeczka sanepid,

• znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

• samodzielne, odpowiedzialne stanowisko,

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• wynagrodzenie odpowiednie do wiedzy i doświadczenia,

• praca w systemie 3-zmianowym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na formularz na OLX lub składanie w siedzicie firmy.

Administratorem danych jest Interplastik Sp. z o.o. 39-205 Pustków 363CG („Spółka”). Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, także przetwarzanie dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Spółkę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Dane osobowe przetwarzane są przez czas niezbędny dla potrzeb przeprowadzenia procesu obecnej rekrutacji, a jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych - przez okres 12 miesięcy, chyba że wcześniej wycofa Pan/Pani zgodę.

Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, Spółka może przetwarzać także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia te dotyczą procesu rekrutacji przez okres dwóch lat. W tym celu Spółka będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o swój prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed ewentualnymi roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest:

·       w przypadku przetwarzania danych osobowych na potrzeby obecnej rekrutacji – art. 221 § 1 Kodeksu Pracy;

·       w przypadku, gdy wyraził Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji­ zgoda, którą może Pani/Pan w każdym czasie wycofać, poprzez powiadomienie Spółki o tym fakcie;

Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla potrzeb przeprowadzenia rekrutacji.

Jest Pani/Pan uprawniona/y do żądania dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Może Pani/Pan także wnieść skargę do organu nadzorczego wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Pani/Pana dane osobowe możemy powierzyć dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT, a także dostawcom systemów informatycznych, z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa danych.

Informujemy, że nie przekażemy Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt.

Lokalizacja

Świdwin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Świdwin
ID: 577179373