2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Słubice
Dodane 24 maja 2024

Brygadzista - Team leader (roboty drogowe/bruk)

Wynagrodzenie

15 000 - 17 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słubice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Twoja praca to bycie liderem a zarazem kołem napędowym całej ekipy odpowiedzialnej za wykonanie prac na danej lokalizacji. W skład twojego zespołu wchodzi 2-4 pracowników oraz sprzęt typu mini-koparka, zagęszczarka i inne. Waszym celem jest wykonanie prac w najwyższej jakości oraz w szybkim tempie. Większośc obiektów znajduje się na prywatnych posesjach i w trakcie wykonywania prac jest pod naszą opieką co umożliwia nam szybkie i bezkolizyjne wykonanie powierzonego zadania.

Zakres prac budowlanych które będziecie wykonywać to rozbiórka nawierzchni, prace ziemne minikoparkami do głębokosci 1m, przekopy pod instalacje liniowe, stawianie prefabrykowanych elementów (do 1t), układanie kostki brukowej i innych nawierzchni.

Twoje zadania :

-Codzienna koordynacja i nadzór prac zespołu.

-Praca wraz z resztą ekipy.

-Wypełnianie dziennych raportów (listy obecności, ilości wykonanej pracy, harmonogram).

-Planowanie oraz uzupełnianie harmonogramu prac.

-Zapisywanie dziennych prac dodatkowych.

-Koordynacja prac zespołu z zewnętrznymi jednostkami ( klient, dostawcy, etc ).

-Nadzór nad materiałem i sprzętem.

Wymagamy :

-Doświadczenie przy pracach ziemnych/drogowych

-Język NIEMIECKI na poziomie B1

-Praktyczna umiejętność wykonywania powyższych prac

-Pracy wraz zespołem nad powierzonymi zadaniami

-Sprawność fizyczna i umysłowa

-Doświadczenie na podobnym stanowisku w niemczech

-Prawno jazdy minimum kat B

Lokalizacja

Słubice,

Lubuskie

Lubuskie, Słubice
ID: 783750915