2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Tczew
Dodane 15 kwietnia 2024

Brygadzista Usług Porządkowych - Tczew

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

HR for BUSINESS sp. z o.o. - będąca częścią grupy kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

Brygadzista

Miejsce pracy: Tczew

Praca od pn. do pt. 6:00-14:00

Zadania:

  • nadzór nad wykonywaniem usług porządkowo-czystościowych

  • zarządzanie pracą podległego zespołu

  • nadzór i dbałość o powierzony sprzęt firmowy - urządzenia, maszyny,

  • sporządzanie grafików pracowniczych

  • kontrola i rozliczenie czasu pacy pracowników

  • budowanie zespołu pracowników oraz zapewnienie motywującego środowiska pracy

  • kontrola zarządzania kosztów i zarządzanie budżetem kontraktu

  • kontrola jakości i czystości obiektu

  • dbanie o wizerunek firmy i jakość świadczonych usług

  • współpraca z przedstawicielami klienta

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • wymagane doświadczenie w sprzątaniu

  • kultura osobista

  • umiejętności kierowania zespołem

  • umiejętności pracy pod presją czasu

  • samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • sumienność

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia od ZARAZ !!!

  • umowę o pracę/umowę zlecenie

  • wynagrodzenie adekwatne od posiadanego doświadczenia

  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia z umowy o pracę zawsze na 10 – tego każdego miesiąca, z umowy zlecenie zawsze do 15-tego każdego miesiąca.

 Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel. 51*******50

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych powyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1.

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 911887227