2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Gniezno
Velux  - NB Polska sp. z o.o.
Dodane 29 kwietnia 2024

Brygadzista Utrzymania Ruchu - VELUX

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Dołącz do wyjątkowego zespołu, który kreuje zaawansowane procesy technologiczne w fabrykach okien VELUX w Gnieźnie. Przyłącz się do teamu pasjonatów i stań się częścią rewolucji technologicznej Jutra.

Kształtuj z nami przyszłość technologii.

Brygadzista Utrzymania Ruchu

Główne zadania:

  • Zarządzanie podległym zespołem mechaników i elektromechaników

  • Delegowanie zadań oraz nadawanie priorytetów usuwanym awariom, nadzorowanie przebiegu prac na wydziale

  • Dbanie o rozwój podległego zespołu – motywowanie oraz udział w budowaniu ścieżek rozwoju

  • Nadzór nad zachowaniem ciągłości procesów produkcyjnych poprzez utrzymanie maszyn w odpowiedniej kondycji technicznej zgodnie z obowiązującymi standardami: BHP oraz jakościowymi

  • Realizacja planu przeglądów prewencyjnych i predykcyjnych maszyn zgodnie z ustalonym harmonogramem

  • Planowanie i nadzór nad remontami i modernizacją maszyn

  • Proponowanie i efektywne wdrażanie innowacji i usprawnień

  • Wsparcie projektów inwestycyjnych od strony instalacji i uruchomienia

  • Zapewnienie utrzymywania standardów 5S w warsztatach

  • Praca z dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2 lat doświadczenia w dziale utrzymania ruchu (preferowane w firmie produkcyjnej)

  • Wykształcenia średniego technicznego lub wiedzy technicznej z zakresu mechaniki, pneumatyki i elektryki

  • Umiejętności i doświadczenia w zarządzaniu ludźmi

  • Komunikatywności, proaktywności i otwartości na zmiany

  • Umiejętności rozwiązywania konfliktów personalnych i problemów organizacyjnych

  • Samodzielności w podejmowaniu decyzji

  • Znajomości pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Uprawnienia energetyczne Grupa 1 i Grupa 2 w zakresie eksploatacji i dozoru – mile widziane

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie działającej w Polsce od ponad 30 lat

  • Umowę o pracę i system premiowy

  • Niesamowity zespół i możliwości rozwoju

  • Roczna premia zależna od wyników

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do wypoczynku i karty Multisport

  • Fundusz Socjalny – np. prezenty świąteczne dla pracowników i ich dzieci, wczasy pod gruszą

  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE) finansowany w całości przez pracodawcę (3,5%)

  • Możliwości rozwoju zawodowego dopasowane do indywidualnych potrzeb: szkolenia, dofinansowanie studiów

  • Wsparcie Fundacji Pracowniczej

  • Zniżki dla pracowników na produkty VELUX i wiele innych

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 911963373