2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Gdańsk
  7. Utrzymanie ruchu - Kokoszki
Dodane 01 maja 2024

Brygadzista w firmie Aura Herbals

Wynagrodzenie

6 100 - 6 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca realizacja harmonogramu prac produkcyjnych

  • Koordynacja pracy pracowników produkcji: zapewnienie logistyki półproduktów do wytwarzania wyrobów gotowych

  • Przydzielanie zadań produkcyjnych odpowiednim pracownikom

  • Nadzór nad realizacją prac produkcyjnych i zapewnienie ciągłości produkcji

  • Obsługa i kontrola pracy maszyn i urządzeń,

  • Badanie przyczyn usterek, usuwanie awarii i proponowanie usprawnień

  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn, zamawianie części zamiennych

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy i przestrzeganie zasad BHP i GMP

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie produkcyjnym

  • Posiadanie włąsnego samochodu ze względu na dojazd

  • Chęć do pracy, uczciwość i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne

To oferujemy

  • Umowa o pracę na cały etat po 3 miesięcznym okresie próbnym

  • Elastyczny grafik pracy

  • Dodatkowy pakiet ubezpieczenia zdrowotnego PZU

  • Atrakcyjne bonusy za wkład w rozwój firmy/stanowiska

  • Pracę w dobrej atmosferze, w nowoczesnej firmie i nowym zakładzie produkcyjnym

  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Rabat pracowniczy na produkty Aura Herbals

Dokładny adres firmy: ul. Botaniczna 12; 80-298 Gdańsk

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 910761696