2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Śląskie
  6. Logistyka - Pyskowice
Rossmann
Dodane 29 kwietnia 2024

Brygadzista w Rossmannie

Lokalizacja

Pyskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie około 20-osobowym zespołem,

  • sprawowanie nadzoru nad prawidłowym funkcjonowaniem magazynu,

  • nadzór nad podległymi pracownikami szczególnie w zakresie przestrzegania zasad BHP,

  • sprawowanie nadzoru i dbałość o infrastrukturę i sprzęt magazynowy,

  • wprowadzanie działań innowacyjnych.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,

  • kompetencje liderskie,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • zaangażowanie, sumienność i rzetelność,

  • umiejętność podejmowania decyzji i wyznaczania priorytetów,

  • silna chęć rozwoju osobistego,

  • znajomość obsługi komputera - Ms Office (Word, Excel) oraz poczty elektronicznej.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • współpracę opartą na wartościach - jesteśmy zespołem, który kieruje się określonymi wartościami. Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy. Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność,

  • możliwości rozwoju - wierzymy w nieustanne doskonalenie i chcemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju potencjału (oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, szkolenia e-learningowe, programy rozwojowe, oraz możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych),

  • darmowy dostęp do platformy językowej e-tutor dla Ciebie i Twoich bliskich (języki angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski),

  • największy w Polsce, firmowy program rozwoju pasji – windsurfing, snowboard, nurkowanie, skutery wodne, latanie dronem, wyprawy górskie i wiele innych,

  • pakiet socjalny dla Ciebie i Twojej Rodziny – mi.in.: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci, wyprawki szkolne,

  • wyjątkowe benefity: rodzinne wyjazdy, wsparcie psychologiczne w trudnych sytuacjach życiowych, Klub Zwierzaka – Pet Help, Pakiet Kultura z dostępem do topowych platform jak NETFLIX, Empik Go, becikowe, kolonie, wyprawka szkolna – sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w Rossmannie: www.kariera.rossmann.pl/benefity.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pyskowice,

Śląskie

Śląskie, Pyskowice
ID: 906157304