2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Łódzkie
  6. Zarządzanie produkcją - Brzeziny
Dodane 10 kwietnia 2024

Brygadzista w zakładzie mięsnym

Lokalizacja

Brzeziny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

OPIS

Firma Greta-Plus z Brzezin zatrudni osobę na stanowisko Brygadzista

Zakres obowiązków:

·        Rekrutowanie, szkolenie i motywowanie personelu

·        Zapewnienie przestrzegania standardów jakości obsługi oraz bezpieczeństwa żywnościowego.

  • Koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości

  • Tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów oraz produktów

  • Zapewnienie jakości produktu końcowego

  • Nadzór nad działaniami korygującymi

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych oraz udział w audytach

  • Przygotowywanie i wprowadzanie procedur i instrukcji

  • Nadzór nad dokumentami

  • Tworzenie planów produkcyjnych

  • Weryfikacja, usprawnianie i optymalizacja procesu

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w dynamicznym środowisku.

  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Samodzielność i organizowanie pracy własnej i podległego zespołu pracowników

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Lokalizacja

Brzeziny,

Łódzkie

Łódzkie, Brzeziny
ID: 910907324