2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Gorzów Wielkopolski
Dodane 17 kwietnia 2024

Brygadzista w zakładzie produkcyjnym

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Beco Polska Sp. z o.o., producent pojazdów dla rolnictwa, przemysłu budowlanego, transportu drogowego, wewnętrznego transportu portowego oraz łyżek do koparek, poszukuje kandydata na stanowisko - brygadzista

Główne obowiązki na tym stanowisku to:

  • zlecanie zadań pracownikom zgodnie z planem produkcyjnym,

  • kontrola nad zadaniami załogi oraz czasem zużytym na ich realizację,

  • kontrola jakościowa produkcji,

  • udział w procesie planowania produkcji i analizy zagrożeń,

  • przekazywanie dokumentacji na potrzeby produkcji,

  • raportowanie o stanie produkcji,

  • pomoc pracownikom w rozwiązywaniu bieżących zagadnień produkcyjnych, w celu poprawy jakości i czasów produkcji

  • nadzór nad brakami i logistyka materiału potrzebnego do bieżącej produkcji

 Od kandydata oczekujemy:

  • dobrej znajomości rysunku technicznego,

  • doświadczenia lub predyspozycji do zarządzania małym zespołem (do 15 osób),

  • odpowiedzialności za powierzone zadania i plany produkcyjne,

  • mile widziane uprawnienia na suwnicę sterowaną z poziomu roboczego oraz wózek widłowy.

CV proszę wysyłać za pomocą portalu OLX.

Kontakt telefoniczny pod numerem +48**********90 (Pon. – Pt. w godzinach 9:00 – 14:00)

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 668330394