2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Ostrów Wielkopolski
Dodane 25 kwietnia 2024

Brygadzista zbrojarzy w zakładzie prefabrykacji

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeKadra kierownicza

Jesteśmy jedną z niewielu znanych i cenionych firm, która jest obecna na polskim i zagranicznym rynku od ponad 15 lat. Nasza wizytówka to dziesiątki obiektów zrealizowanych na terenie Polski i Niemiec.

Poszukujemy do pracy brygadzista zbrojarzy w z zakładzie prefabrykatów betonowych

NA PREFABRYKACJĘ ELEMENTÓW BETONOWYCH

Opis stanowiska:

  • praca w zakładzie prefabrykacji
  • planowanie prac i nadzór nad grupą zbrojarzy
  • dbałość o sprawy socjalne i meldunkowe pracowników
  • nadzór nad płynnością procesu produkcji od strony technicznej

Wymagania:

  • doświadczenie w kierowaniu grupą pracowników
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • zaangażowanie w pracę
  • dyspozycyjność
  • szybka gotowość do wyjazdu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wysokie i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pełną organizację wyjazdu i pobytu
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Możliwość wypłacania zaliczek
  • Długoletnią współpracę
  • Pierwszy bilet
  • (lub dopłatę do paliwa)
  • Bezpłatny transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy
  • Pomoc przy uzyskaniu „Kindergeld"
  • Bezpłatną odzież roboczą
  • Pakiet niezbędnych narzędzi pracy

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 653352069