2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Warmińsko-mazurskie
  6. Zarządzanie produkcją - Działdowo
2HD
Dodane 03 maja 2024

Brygadzista zmianowy

Lokalizacja

Działdowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma 2HD poszukuje pracownika na stanowisko Brygadzista zmianowy.

Miejsce pracy: Działdowo, ul. Przemysłowa 65

Oferujemy:

  • premie miesięczne oraz roczne,

  • umowę o pracę na czas określony z możliwością zmiany na czas nieokreślony,

  • możliwość dalszego rozwoju,

  • pakiet benefitów (Pracowniczy Program Emerytalny, karta MultiSport, wczasy pod gruszą, pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie nauki jęz. angielskiego bądź niemieckiego, opieka medyczna LUX MED).

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem na podległej zmianie w celu realizacji planu produkcyjnego,

  • Kontrola wydajności pracy,

  • Nadzór nad czasem pracy pracowników,

  • Nadzór nad prawidłowym procesem produkcyjnym, ocena zgodności z wzorcem

  • Kontrolowanie jakości produkowanych detali i czasów cyklu według procesów

  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej oraz raportowanie.

Wymagania

  • Doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

  • Dobra organizacja pracy,

  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem,

  • Gotowość do pracy w trybie 4 zmianowym.

CV można składać poprzez portal OLX lub osobiście w siedzibie HEINZ-GLAS, ul. Jagiełły 40, 13-200 Działdowo.

Lokalizacja

Działdowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Działdowo
ID: 862571707