2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Zambrów
Dodane 09 kwietnia 2024

Brygadzista zmiany

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zambrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Zakres obowiązków

·         Zarządzanie zespołem pracowników podczas zmiany produkcyjnej ok 12- 15  osób

·         Planowanie pracy zmiany w oparciu o plan produkcyjny

·         Realizacja zadań wynikająca z planu produkcji, zgodnie z wymogami jakościowymi i wydajnościowymi

·         Nadzór nad właściwym i kontrolowanym przepływem materiałów w obrębie produkcji

·         Zarządzanie dokumentacją produkcyjną

·         Egzekwowanie przestrzegania dyscypliny, higieny oraz bezpieczeństwa pracy

·         Zarządzanie procesem produkcyjnym

Wymagania:

·         Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·         Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem i komunikacji

·         Samodzielność, zaangażowanie

·         Umiejętności rozwiązywania problemów występujących w środowisku produkcyjnym i zapobiegania ich występowania w przyszłości

·         Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

·         Gotowość do pracy w systemie zmianowym 4-brygadowym, system pracy 12 godz.  ( co drugi weekend wolny, 3 dni- piątek, sobota i niedziela)

·         Zaangażowanie, sumienność oraz dynamizm w realizacji zadań

Oferujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Praca w stabilnej i dobrze rozwijającej się firmie

·         Wynagrodzenie podstawowe + premia

·         ubezpieczenie grupowe,

·         świąteczny bonus

Lokalizacja

Zambrów,

Podlaskie

Podlaskie, Zambrów
ID: 910542348