2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Pomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Słupsk
Perla Polska
Dodane 26 kwietnia 2024

Brygadzistka/Brygadzista

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Perla Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem smacznych i oryginalnych przekąsek na każdą okazję i porę dnia. Jesteśmy liderem na polskim rynku w swojej kategorii produktowej. Nasza specjalność to hummus w wielu smakach, a także szeroki wybór antipasti, sałatek, wrapów, krewetek czy dań gotowych.

Cały czas rozwijamy się, zdobywamy nowe rynki, a co za tym idzie zwiększamy zatrudnienie. Do naszego zespołu poszukujemy zdolnych i zaangażowanych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupsk, ul. Europejska 10

Zakres zadań:

  • Koordynacja pracy podległego zespołu

  • Realizacja zleceń zgodnie z planem produkcyjnym

  • Rozwiązywanie bieżących problemów

  • Prowadzenie dokumentacji zmianowej

  • Nadzór na przestrzeganiem zasad BHP

  • Dbanie o standardy higieniczne HACAP, GMP, GHP

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami

  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

  • Szybkość działania w rozwiązywaniu problemów

  • Podejmowanie decyzji w ramach nadanych uprawnień

  • Umiejętność budowania zgranego zespołu

  • Gotowość do pracy dwuzmianowej

  • Badania sanitarno-epidemiologiczne (można zrobić w trakcie rekrutacji)

Oferujemy:

  • Stałą pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • Miesięczny system premiowy

  • `Szkolenie i wdrożenie w obowiązki

  • Darmowy autobus na terenie Słupska

Więcej o nas na: www.pelnadobra.pl

Zachęcamy do aplikowania

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 911069947