2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Zachodniopomorskie
  5. Sprzątanie - Koszalin
Rekrutacja Ever
Dodane 01 maja 2024

Brygadzistka / Sprzątanie - 15.00-21.00 lub 16.00-24.00 /Koszalin

Wynagrodzenie

4 500 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyKadra kierownicza

Polska firma zapewniająca stabilne zatrudnienie od 1995r. zatrudni Brygadzistę/Brygadzistkę do serwisu sprzątającego:

Aplikuj, jeśli:

  • Jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i lubisz kontakt z ludźmi

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w serwisie sprzątającym lub pokrewnym

  • Masz umiejętności zarządzania zespołem i organizacją czasu pracy

  • Jesteś osobą asertywną i kulturalną

Miejsce pracy 1: Koszalin ul. Paderewskiego

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad pracownikami sprzątającymi

  • Kontrola czystości na obiekcie

  • Tworzenie grafików

  • Wdrażanie nowych pracowników

  • Znajomość obsługi szorowarki i maszyn czyszczących - atut

  • Sporadyczne wsparcie pracowników w wykonywaniu prac porządkowych na obiekcie

  • Godziny pracy: 15.00-21.00 od poniedziałku do piątku; 8.00-18.00 sobota

Miejsce pracy 2: Koszalin ul. Mieszka I

  • Sprzątanie biur na jednym poziomie (4 godziny)

  • Nadzór nad pracownikami sprzątającymi na kilku poziomach (4 godziny)

  • Kontrola czystości na obiekcie i wdrażanie nowych pracowników wg potrzeby

  • Godziny pracy: 16:00-24:00 od poniedziałku do piątku

Zapraszamy do kontaktu osoby zdecydowane i gotowe do pracy:

  • wyślij CV za pomocą OLX

  • zadzwoń w godzinach biura: 66*******46

  • wyślij SMS o treści: KOSZALIN

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 914239393