2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Zachodniopomorskie
  5. Sprzątanie - Kołobrzeg
Dodane 10 kwietnia 2024

Brygadzistka - nadzór usługi sprzątania w szpitalu

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną i lubisz kontakt z ludźmi to zapraszamy do współpracy!

Stanowisko: Brygadzistka

Miejsce pracy : Szpital w Kołobrzegu

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych usługi na obiekcie

  • Organizacja pracy podległego zespołu pracowników

  • Rozliczanie czasu pracy

  • Prowadzenie dokumentacji

  • Szkolenie i wdrażanie pracowników

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Mile widziane doświadczenie w w pracy na szpitalu

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

  • Szczepienie WZW typu B

Zainteresowanym Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wsparcie przełożonego oraz niezbędne narzędzia do pracy

  • Możliwość szkoleń produktowych i podnoszenia kwalifikacji

Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z zamieszczoną klauzulą:

„Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 910749981